Hans Turck GmbH & Co KG - Witzlebenstr. 7- 45472 Mülheim an der Ruhr - Germany - Sensoren - Interface - Feldbus - Sensoren - Interface - Feldbus - Sensors - Interfaces - Fieldbuses - Sensoren - Interface - Feldbus - Sensors - Interfaces - Fieldbuses
  Home   Produse    Sitemap  Noi despre noi  Contact  Suport  Actual  
  Persoane de contact  Cataloage  Opinia Dumneavoastră  
- Sensoren - Interface - Feldbus - Sensors - Interfaces - Fieldbuses

Persoane de contact

  Director
Marian Ursei
Director General

Tel: (+40)-21-230.05.94
Fax: (+40)-21-231.40.87
Mobil: (+40) (728) 217.117
e-mail: marian.ursei@turck.com

 



  Assistant Manager
Luminiţa Ştefan
Assistant Manager


Tel: (+40)-21-230.05.94
Fax: (+40)-21-231.40.87
Mobil: (+40) (723) 610.047
e-mail: luminita.stefan@turck.com



  Director Tehnic
Adrian David
Director Tehnic

Tel: (+40)-21-230.05.94
Fax: (+40)-21-231.40.87
Mobil: (+40) (730) 076.887
e-mail: adrian.david@turck.com



  Reprezentant Automotive & Tier 1
Sandu Tudor
Reprezentant Automotive & Tier 1

Tel:(+40)-21-230.02.79
Fax:(+40)-21-231.40.87
Mobil: (+40) (720) 300.780
e-mail: sandu.tudor@turck.com



  Reprezentant zonă Transilvania Nord
Daniel Bocsardi
Reprezentant zonă Transilvania Nord

Tel:(+40)-21-230.05.94
Fax:(+40)-21-231.40.87
Mobil: (+40) (730) 202.122
e-mail: daniel.bocsardi@turck.com



  Reprezentant zonă Transilvania Sud
Claudiu Bodean
Reprezentant zonă Transilvania Sud

Tel:(+40)-21-230.05.94
Fax:(+40)-21-231.40.87
Mobil: (+40) (724) 217.117
e-mail: claudiu.bodean@turck.com 



  Reprezentant zonă Vest
Sergiu Indolean
Reprezentant zonă Vest


Tel: (+40)-21-230.05.94
Fax: (+40)-21-231.40.87
Mobil: (+40) (726) 171.241
e-mail: sergiu.indolean@turck.com



  Reprezentant Moldova / Republica Moldova
Ştefan Ursache
Reprezentant Moldova / Republica Moldova

Tel:(+40)-21-230.02.79
Fax:(+40)-21-231.40.87
Mobil: (+40) (730) 800.961
e-mail: stefan.ursache@turck.com



  Reprezentant zonă Muntenia
Eugen Dimache
Reprezentant zonă Muntenia

Tel:(+40)-21-230.02.79
Fax:(+40)-21-231.40.87
Mobil: (+40) (720) 069.013
e-mail: eugen.dimache@turck.com



  Reprezentant zonă Bucureşti
Cristian Mieilă
Reprezentant zonă Bucureşti

Tel:(+40)-21-230.05.94
Fax:(+40)-21-231.40.87
Mobil: (+40) (733) 330.098
e-mail: cristian.mieila@turck.com



  Software Support
Cristian Dumitrescu
Software support

Tel: (+40)-21-230.05.94
Fax: (+40)-21-231.40.87
Mobil: (+40) (722) 243.902
e-mail: cristian.dumitrescu@turck.com



  Software support
Cristian Ilie
Software support

Tel: (+40)-21-230.05.94
Fax: (+40)-21-231.40.87
Mobil: (+40) (730) 654.895
e-mail: cristian.ilie@turck.com






<<< zurück

 Adresă

TURCK Automation
România SRL

Str. Siriului nr. 6-8,
Sector 1
014354 Bucureşti
Tel: 0040-21-230.02.79
Fax: 0040-21-231.40.87
E-mail: romania@turck.com

 TURCK Worldwide

 Magazin more@TURCK